+48  505 915 112
0
0

Twój koszyk jest pusty

Pluszowe narzuty na łóżko

Pluszowe narzuty na łóżko - 74_1.png
Dlatego też aby nasze tapicerki lśniły a my mogliśmy zyskać na optymalnym komforcie swego odpoczynku polecamy Państwu bardzo mięciutkie, eleganckie narzuty pluszowe. Pokrycia jednobarwne rekomendowane przez znaną i cenioną na rynku tekstyliów domowych markę Eurofirany. Narzuty unikatowo pikowane co podkreśla ich innowacyjny design. Imponujący wachlarz kolorystyczny będzie więc już tylko kwestią zasadnego dopasowania naszej narzuty do Państwa dotychczasowej aranżacji wnętrz.

Narzuty pluszowe w atrakcyjnej cenie

Pluszowe narzuty pokojowe to oferta sklepu internetowego Nowe Tekstylia.pl. Oferta skierowana do wszystkich tych, którzy preferują produkty tekstylne najwyższej jakości w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Ów jakość przejawi się Państwu w formie surowca włókienniczego, który nawet mimo intensywnego użytkowania się nie mechaci, surowca który nie spiera się podczas prania a doskonale przylega do podłoża użytkowego na którym ma swe zastosowanie.

Jak znaleźć idealną narzutę na łóżko?

Ale skoro mowa o przeznaczeniu narzut pluszowych musimy wspomnieć o rozmiarówce dotyczącej tego oto produktu tekstylnego. I tak aby zadowolić gusta tak tych, którzy mają klasyczne kanapy czy wersalki jak i tych, którzy weszli w posiadanie dużych i bardzo wygodnych łóżek sypialnianych polecamy dwa rozmiary odszyciowe. Pierwszym z nich jest rozmiar 170 x 210 cm gdzie pierwszy wymiar to szerokość narzuty a 210 cm to jej długość. Wymiar dopasowujący się do wszystkich kanap i wersalek co umożliwia ich pokrycie całkowite plus delikatne zabezpieczenie boków. Drugim z kolei wymiarem narzut pluszowych będą te optymalniejsze, oferowane w wymiarze 220 x 240 cm. Narzuty dopasowane do dużych powierzchni sypialnianych. Nie ma więc obaw, że ktokolwiek z Państwa nie znajdzie tu narzuty, która zrewolucjonizuje dotychczasową aranżację wnętrz jakimi się otaczacie.

Pielęgnacja narzut pluszowych

Dodatkowym aspektem, który jak sądzę będzie także dużym walorem estetyczno-użytkowym narzut pluszowych będzie fakt, iż każdy taki produkt został przystosowany do prania w warunkach domowych. Nie zastanawiajmy się więc już zbyt długo a zainwestujmy w ponadczasową pluszową propozycję tekstylną tak bliską Państwa sercu.