Nowoczesne zasłony gotowe do różnego typu pomieszczeń

Nowoczesne zasłony gotowe do różnego typu pomieszczeń - 39_1.jpg

produktową do Państwa indywidualnych potrzeb.W ofercie sklepu Nowe Tekstylia znajdziecie więc tak propozycje stricte klasyczne jak i te mocno awangardowe. Nie mniej jednak nie zważając czasem na unikatową kolorystykę czy ponadczasowe wzornictwo znaczącą wagę musimy przyłożyć do samej jakości tkaniny odszyciowej danej zasłony. Bo cóż nam po jej pierwszym, piorunującym czasem efekcie jak po jednym, dwóch praniach ów zasłona zamiast zdobić, zaczyna pomału wręcz straszyć!!! Czasem jest to kwestia utraty nasycenia jej barw, czasem sprawa mechacenia się struktury wierzchniej tkaniny odszyciowej. Dlatego też nie warto więc łakomić się na podrzędne marketowe promocje w których z reguły nic dobrego nie wynika a zainwestować w produkt najwyższej jakości, który nie tylko będzie prawdziwą ozdobą Państwa wnętrz ale będzie służył Wam długimi, długimi latami.

Stylowe i modne zasłony do salonu i nie tylko

Zasłony pokojowe jakie prezentuje dziś nasz sklep internetowy to prawdziwa kwintesencja rozkoszy tekstylnej, której będziecie chcieli się Państwo stale oddawać!!! Gwarantem najwyższej jakości będzie chociażby marka Eurofirany. Marka, której w dzisiejszych czasach nie trzeba nikomu rekomendować. To oni bowiem są wiodącym na rynku importerem produktów z kategorii ekskluzywnych. Nie ma więc wątpliwości, iż wybierając ich produkt tekstylny, wchodzą Państwo w posiadanie najbardziej wyrafinowanej i komfortowo wystylizowanej tkaniny odszyciowej unikatowych zasłon. Najwyższy gatunkowo produkt to zasłony odszyte z mocno wyselekcjonowanej tafty bądź poliestru który natychmiast po zawieszeniu urzeka stylem.

Jak dopasować i założyć zasłony?

Trzy wersje rozmiarowe produktu takie jak 140 x 240 cm, 140 x 250 cm czy 140 x 300 cm sprawią, iż nasze zasłony dopasujecie Państwo do każdego wnętrza i jego wysokości. Dwie wersje wykończeniowe zasłon to metalowe przelotki lub materiałowe szelki. Dzięki nim możemy już bez najmniejszego problemu szybko i sprawnie nasunąć nasze zasłony na drążku karnisza. Jest to więc optymalna alternatywa dla wcześniej stosowanych tradycyjnych żabek od których przepinania wprost mdlały nam ręce. Dlatego też od dziś nie musimy już biegać za odpowiednią tkaniną zasłonową, szukać krawcowych, aby skróciły nam ją pod wymiar. Dziś wystarczy tylko jedno kliknięcie myszką komputerową a już macie Państwo gotową do powieszenia zasłonę o której tak długo przecież Państwo marzyliście!!! Nie ma więc czasu ani potrzeby zwlekania dłużej z tak ważną do podjęcia decyzją.

Jak pakujemy zasłony na prezent?

Czas postawić na urzeczywistniające się pragnienia, które dziś mogą się zrealizować. Jeśli tą odrobiną luksusu chcielibyście się Państwo zaś podzielić z kimś bliskim, polecamy nasze zasłony w formie ponadczasowego prezentu. Każda bowiem sztuka została elegancko opakowana w stylowe etui, które wraz ze swą zawartością będzie zdumiewać swą wykwintnością, zachwycać awangardowością i otaczać nas swą zmysłowością, której będziemy chcieli co dzień się oddawać.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 Nowe Tekstylia

Design by Graff.pl