+48  505 915 112
0
0

Twój koszyk jest pusty

Jak wybrać odpowiednią narzutę na fotel?

Jak wybrać odpowiednią narzutę na fotel?  - 53_1.png
Im dłużej się nad tym zastanawiamy, tym mniej widzimy możliwości optymalnego zagospodarowania wszystkich wnętrz którymi się otaczamy. Aby więc zyskać na przestrzeni własnej staramy się minimalistycznie urządzić nawet ten największy ze wszystkich innych pomieszczeń salon. W nim nie zawsze jednak znajdzie się miejsce na dużą i wygodną kanapę na której usiądziemy z filiżanką aromatycznej kawy. Czasem zadowolić się musimy małą ale za to równie wygodną sofą, która wystarczy nam aby posiedzieć czy się przespać. Wejdzie tam też zapewne choć jeden fotel, który będzie przydatny chociażby wtedy, gdy wpadną do nas z wizytą znajomi.

Narzuta na fotel – zabezpieczenie dla naszych mebli

Aby więc perfekcyjnie zabezpieczyć tapicerkę naszych mebli przedstawiamy dziś Państwu jakże prostolinijne ale i stylowe narzuty na fotele. Narzuty renomowanej marki Mocadesign, która to dla Was stworzyła najnowszą linię pokryć wykonanych z unikatowej, bardzo puszystej przędzy opartej o najwyższe normy odszyciowe usatysfakcjonywujące nawet najmocniej wysublimowanych Klientów indywidualnych jak i hurtowych.

Wybierz odpowiedni kolor narzuty dla siebie!

Narzuty na fotele oferowane w wyjątkowo szerokiej palecie kolorystycznej w tak znanych i powszechnie lubianych odcieniach jak beż, brąz, popiel, pomarańcz, zieleń, czerwień, czerń czy klasyczna biel. Narzuty sprzedawane pojedynczo dzięki czemu macie Państwo duże możliwości aranżacyjne tak w przypadku możliwości łączenia kolorów jak i ich ujednolicenia. Wymiar pojedynczej sztuki tej oto propozycji tekstylnej to 50 x 200 cm, nie ma więc nikogo, kto nie wpasowałby się ze swym fotelem w takie parametry wymiarowe. Każda narzuta ponadto posiada efektowne wykończenie w formie stylowych frędzli które nadają jej wyjątkowej lekkości.

Narzuta na fotel – doskonała na prezent

Jeśli więc nie macie Państwo pomysłu na wyjątkowy prezent dla swoich znajomych czy rodziny pokuście się o produkt będący prawdziwym hitem na rynku. Produkt, który będzie przysłowiową wisienką na torcie Państwa salonu.