+48  505 915 112
0
0

Twój koszyk jest pusty

Jak wybrać odpowiedni ręcznik?

Jak wybrać odpowiedni ręcznik? - 40_1.jpg

Grube ręczniki, bo o nich mowa odszyliśmy specjalnie dla Państwa z najwyższych gatunkowo surowców włókienniczych dających tak zdumiewający efekt końcowy. Wszystkie oferowane przez nas ręczniki to grube.. nad wyraz gęsto tkane produkty, które znajdą swe zastosowanie tak w zaciszu domowej łazienki jak i poza nią... Bo co inne jak nie gruby, puszysty ręcznik będzie najmocniej pożądanym na piaszczystej plaży, gdy po wyjściu z morza zechcemy się osuszyć ?! Podobnie na basenie czy kąpielisku. Wszędzie tam gdzie woda, tam i gruby ręcznik ! A może by mieć nie naganną kondycję postanowiliście Państwo uprawiać poranny jogging ? Tak, to także okazja by po pełnym zmagań treningu wziąć chłodny prysznic i wysuszyć swe ciało ciepłym i mięsistym ręcznikiem, który nie tylko otuli Państwa swą delikatnością ale wprawi w niesamowity stan pełnego odprężenia, którego wszyscy tak mocno wyczekujemy.

Jakie ręczniki dobrze wchłaniają wodę?

Poranny, szybki ale jakże orzeźwiający prysznic czy pachnąca i pełna piany kąpiel to właśnie to czego nam trzeba! Jeśli więc jesteście chętni na chwilę relaksu zapraszamy do krainy ekskluzywnych, bardzo grubych i najwyższych gatunkowo ręczników. Ręczników idealnych na użytek własny jak również na wysoce pożądany i co najważniejsze praktyczny prezent dla swych najbliższych, przyjaciół czy rodziny. Grube, jakże kolorowe ręczniki to jak się nie bawem Państwo przekonacie, nie tylko podstawowy element tekstylny ale również sposób na mega zabawę ! Bo cóż nie przyciągnie naszych najmłodszych odbiorców, Państwa dzieci do tej z reguły tak odpychającej i nie lubianej łazienki jak nie kolorowy, gruby i mięsisty ręcznik, który zdobiony jest motywem z ich ulubionej bajki ?! W przypadku dorosłych nie trzeba oczywiście nikogo takimi to metodami zwabiać do łazienki, gdyż każdy z nas wie jak ważna jest należyta higiena osobista dająca nam na co dzień najlepsze świadectwo tego, kim tak naprawdę jesteśmy i co sobą prezentujemy. Oby więc każdy z nas mógł tak majestatycznie świecić przykładem pozwolimy sobie w kilku zdaniach przybliżyć Państwu temat grubych ręczników, których nie może zabraknąć w żadnej łazience.

Jakie ręczniki znajdziemy w asortymencie sklepu Nowe Tekstylia?

W asortymencie towarowym sklepu internetowego Nowe Tekstylia.pl mamy przyjemność zaprezentować wszystkim naszym potencjalnym odbiorcom szereg ponadczasowych, niesamowicie grubych i ekspansywnych ręczników sprzedawanych w dowolnie wybranym rozmiarze bądź oferowanych w praktycznych i jakże stylowych kompletach perfekcyjnie prezentujących się na wspomniany już prezent. Ręczniki rekomendowane aż w czterech wymiarach odszyciowych. Spotkamy tu bowiem tak i te najmniejsze, grube i mięsiste ręczniki perfekcyjnie wchłaniające wodę po każdorazowym myciu rąk, ręczniki w rozmiarze 30 x 50 cm, nieco większe, bardzo praktyczne i najczęściej używane ręczniki do twarzy o wymiarze 50 x 90 cm. Poza nimi jeszcze dwie propozycje rozmiarowe polecane po każdorazowej kąpieli, grube ręczniki w rozmiarach 70 x 140 cm i 170 x 80 cm. Każdy prezentowany dziś Państwu produkt w tej kategorii to innymi słowy uszlachetnione surowce włókiennicze oparte o najwyższą jakość odszycia. Grube ręczniki zdobione jakże innowacyjnymi kompozycjami wzorniczymi. A jeśli ktoś stawia na prostolinijność to specjalnie dla niego drugi rodzaj jakże niesamowitych i onieśmielających swą estetyką wykonania równie grubych ręczników jednokolorowych.

Ręczniki jako element aranżacji łazienki

Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi rozpiętości rozmiarowej produktu jesteście Państwo w stanie stworzyć swój unikatowy zestaw ręczników dopasowanych kolorystycznie do indywidualnej aranżacji swej łazienki. Grube i mięsiste ręczniki dla sprawniejszego i bardziej przejrzystego scharakteryzowania podzielmy na te sprzedawane w kompletach jak i ogólnie mówiąc, ręczniki kąpielowe, dostępne pojedynczo. Zestawy bezapelacyjnie nadające się na prezent, gdyż zapakowane w stylowe i nader ozdobne pudełko, które wraz ze swą zawartością będzie zdumiewać nas swą wykwintnością, zachwycać awangardowością i otaczać swą zmysłowością której to będziemy chcieli co dzień się oddawać bez końca. Produkty tekstylne polecane w tej kategorii to zestawy cztero bądź sześcio–elementowe. Perfekcyjnie odszyte, sygnowane jakością opartą o najnowsze technologie włókiennicze dające tak zdumiewające efekty. Kolekcje w dwóch wspominanych już zestawach to mocno wyselekcjonowane produkty które spełniają wszelkie wymagania jakościowe. Ich modne kolory i nie banalne wzornictwo przyczynią się do tego, by każda łazienka z naszymi grubymi ręcznikami w roli głównej zyskała ponadczasowego ,eleganckiego wyglądu. Ale poza estetyką warto mieć na uwadze i rozmiarówkę, która gra tu kluczową rolę.

Jak dopasować ręcznik do potrzeb indywidualnych?

Więc i jej poświęćmy chwilę, by dzięki tym kilku poradom móc dobrać produkt najbardziej dopasowany do Państwa potrzeb indywidualnych. I tak w przypadku zestawów cztero–elementowych do czynienia będziemy mieli z wersją podstawową produktu, tj. dwoma zestawami oscylującymi w rozmiarach 70 x 140 cm i 50 x 90 cm. Tak skompletowany zestaw to propozycja godna polecenia na prezent zaprzyjaźnionemu małżeństwu, przyjaciołom, by każdy z nich posiadał swój ręcznik tak do wycierania rąk i twarzy. Ręczniki wielkości 70 x 140 cm posłużą jednak także i poza domem, na przykład na basenie. Będzie to więc prawdziwy strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o grube i ekspansywne produkty tekstylne mające tak praktyczne wykorzystanie. W przypadku wersji poszerzonej, tj. kompletów sześcio–elementowych nasza specyfikacja poszerza się o dodatkowy wymiar 30 x 50 cm. I tak zyskujemy dodatkowo gruby ręcznik w rozmiarze odszyciowym perfekcyjnie przystosowanym do wycierania rąk. Najmniejszy, ale jakże niezastąpiony produkt spełniający swą rolę w szczególności wtedy, gdy korzystamy z WC. Wiadomo, iż po każdorazowym skorzystaniu z toalety trzeba dokładnie umyć ręce i je osuszyć. Idealnym rozwiązaniem będzie więc gruby, doskonale wchłaniający wodę mały a jakże praktyczny ręcznik. Dzięki niemu bowiem nikt z korzystających z toalety nie będzie już wycierał rąk do ręcznika pośredniej wielkości, tj. 50 x 90 cm do którego Państwo wycieracie na przykład twarz. Wszyscy będą mieli swój ręcznik idealnie dostosowany właśnie do rąk. O dwóch pozostałych wymiarach już nadmienialiśmy więc może pora jeszcze dodać kilka słów o wyjątkowo atrakcyjnej cenie, bo i ona odgrywa dla większości z nas dość duże znaczenie, które przesądza o potencjalnym zakupie. I tu proszę nie sugerować się różnorakimi propozycjami supermarketów, które w niskiej cenie oferują nam przecież tak wiele.

Ręczniki w sklepie Nowe Tekstylia – dobra cena i wysoka jakość

Decydując się na dobry zakup musimy mieć na uwadze fakt , że cena nie zawsze przecież idzie w parze z jakością. Nie warto więc wydawać psich pieniędzy na towar nikłej jakości, który po dwóch – trzech praniach będzie nadawał się tylko do wycierania podłóg. Warto poświęcić chwilę i poszukać grubego ręcznika o wysokiej gramaturze tkania, który doskonale będzie pochłaniał wodę służąc Państwu długimi, długimi latami bez jakiejkolwiek obawy o utratę swych walorów estetyczno-użytkowych. Powiecie więc dobrze, jakość jakością ale za nią trzeba pewnie i słono zapłacić ! I tu myślę miło zaskoczymy wszystkich, którzy jak dotąd musieli wybierać pomiędzy ceną a jakością właśnie... Sklep internetowy Nowe Tekstylia.pl nawiązał bliską współpracę z bezpośrednimi producentami klasyfikującymi się w czołówkach rankingów wytwórców tekstyliów domowych.

Najlepsza oferta ręczników w Internecie!

Dzięki tak racjonalizatorskiej współpracy i doskonałych wynikach sprzedaży bezpośredniej jesteśmy tymi nie licznymi, mogącymi zaoferować dziś Państwu najlepszy jakościowo produkt w najniższej cenie! Nie posiadamy bowiem żadnych punktów sprzedaży, nie płacimy za czynsze dzierżawionych lokali sprzedażowych, nie płacimy prowizji od sprzedaży więc jak sami Państwo widzicie możemy zaoferować ów produkt w cenach producenta! Jak więc sami widzicie może to być jedna i nie powtarzalna okazja, by wejść w posiadanie produktów najwyższej jakości za najniższą cenę na rynku. Więc jeśli nie na prezent to z pewnością na użytek własny warto, naprawdę warto skorzystać z nie lada okazji zakupu najlepszych jakościowo produktów, które jak dotąd były poza Państwa zasięgiem. W drugiej podkategorii grubych ręczników znajdziecie w naszej ofercie także i te sprzedawane pojedynczo. Ręczniki w trzech elementarnych wymiarach przydatnych tak w domu, podróży jak i w plenerze. To tak zwane ręczniki kąpielowe, lecz nie zawsze używane tylko i wyłącznie do tych celów. Grube ręczniki jednobarwne utrzymane w żywiołowej kolorystyce aż sześciu odcieni tak pożądanych jakimi są, były i zawsze będą zmysłowe czerwienie, romantyczne wrzosy, ciepłe żółcie i pomarańcze jak również unikatowe i równie ekspansywne błękity czy zielenie. To propozycja odszyciowa oferowana naszym odbiorcom w dwóch wersjach rozmiarowych, tj. wymiarze 50 x 90 cm i 70 x 140 cm.

Ręczniki jako prezenty

Ostatni z dostępnych rozmiarów, to wymiar optymalny produktu oscylujący w granicy 170 x 80 cm. W przypadku tych grubych i ekspansywnych ręczników plażowych kolorystyka jest jakby mocniej zaakcentowana, gdyż naznaczona wzorem o którym do tej pory w podobnej rozmiarówce nie było w ogóle mowy. Ręczniki bardzo grube i co najważniejsze nie wiarygodnie mięsiste, idealne i nie zastąpione po każdej kąpieli czy to w warunkach domowych czy na plaży, basenie. Ich marynistyczne akcenty zdobnicze zachęcają do przygody z wodą, której szczególnie latem każdy będzie chciał się oddawać bez końca. Produkty odszyte z wysokogatunkowej przędzy czesankowej. Tkaniny pod kątem jakościowym wręcz identycznej jak gruba, tradycyjna frotta o unikatowym, ale jakże istotnym dla produktu splocie supełkowym, który to nie tylko wpływa na estetykę samego produktu tekstylnego ale także i na jego perfekcyjne wchłanianie wody. Dodatkowym aspektem dość ważnym dla sprawy będzie też fakt wysokiej gramatury samego tkania. To dzięki niej bowiem nasze grube ręczniki nie przecierają się, nie odbarwiają a są prawdziwą ozdobą każdej szanującej się łazienki.

Ręczniki dla całej rodziny

To oferta godna polecenia każdemu, począwszy od naszych najmłodszych odbiorców, którzy wyrośli już może z motywów bajkowych na swych ręcznikach, poprzez najmocniej wysublimowanych odbiorców wieku średniego a skończywszy na prawdziwych weteranch stylu takich jak nasi dziadkowie czy babcie. Każdy z nas bowiem zasługuje na produkty tekstylne dające wrażenie perfekcyjnego odczucia komfortu z nich płynącego. Takie bowiem są nasze grube ręczniki, które dziś Państwu szczerze rekomendujemy wierząc, ,iż spełnią one Wasze oczekiwania tak pod względem jakości jak i estetyki. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałym asortymentem towarowym jaki prezentujemy za pośrednictwem sklepu internetowego Nowe Tekstylia.pl.